Search
  • info2166429

Nekilnojamojo turto investicijų ir nuomos metinė konferencija 2021 -KARUSELĖ ĮSISUKO, AR JŪS JOJE?

Kur dabar verta investuoti? Kokia dabar reali situacija? Ar beverta dabar pirkti nuomai? Laukti? Kas dabar yra grąža iš NT?

Butai. Namai. Smulkus vystymas. Sklypai. Alternatyvų paieška.


Situacija, idėjos ir praktiniai aspektai

INTERNETU tiesiogiai


Pirmoji savaitė

2021 m. gegužės 24, 25 ir 27 dienomis nuo 19:30 iki 21:30 val.

Gegužės 24 d.:

NT – kas vyksta? Objektyvus vaizdas ir perspektyva:

Kodėl kyla NT kainos didmiesčiuose? Kiek tai dar gali tęstis? 20 % per metus? Gal jau ir 50 %? Kur esame - 2008-ieji? Ar 2005-2006? Iš kur lėšos? Jei infliacija kils, kodėl bankai dar skolina žemomis palūkanomis? Ką daryti, jei turiu pinigų arba galiu nesunkiai pasiskolinti? Pasirinkimai: kur, kas ir kodėl?

Gyvenamas būstas ir komercinės patalpos.

Gegužės 25 d.:

Gyvenamasis NT – vieta, kaštai, kainos ir problemos:

Objekto paieška beprotiškoje aplinkoje. Nauja statyba vs sena – ribos ir kainų palyginimai. Kokie skirtumai nuomojant? Kainų pokyčių prognozės. Didžiausios grėsmės perkant „iš brėžinių“, pavyzdžiai. Loftai, kūrybinės dirbtuvės ir poilsio paskirties butai - grėsmės ir privalumai investuotojams. Kiek plėsis miestas? Ar dar yra vietos kur statyti? Ar „dega“ tik didmiesčių NT rinka? Kada ir kiek atsigaus regionų rinka? Perspektyvos ieškantiems investicijų mažesniuose miestuose – Panevėžys, Alytus, Marijampolė.

Gegužės 27 d.:

Investicinio būsto įrengimas: baimės, mitai, pinigai:

Kiek dabar kainuoja suremontuoti ir įrengti seną ir kiek naują butą – nuomai / pardavimui? Kiek kainuoja interjero projektas ir ar jis reikalingas? Butas su pilna apdaila – kiek realiai jis dabar brangesnis? Didžiausi kaštai remontuojant butus senamiestyje. Ar lengva surasti statybininkus? Kur remontuojant galima pataupyti, o kur ne? Leidimai. Pagrindinės klaidos. Ar samdyti įmonę įrengti būstą yra brangiau nei pavienius statybininkus? Kuriuos butus lengviau parduoti? O ateityje? Ar suremontavus galima uždirbti? Kiek? Ko ieško naujieji pirkėjai? Alternatyvūs investavimo būdas.


Antroji savaitė

2021 m. gegužės 31, birželio 1, 3 dienomis nuo 19:30 iki 21:30 val.

Gegužės 31 d.:

Namų ir kotedžų smulkus vystymas, sklypai investicijai:

Nuo ko pradėti? Kiek kainuoja? Kaip projektuoti grąžą? Kokios didžiausios problemos ir iššūkiai? Kiek dabar reali populiari mintis - „pastačius dvibutį kotedžą vienas atperka savikainą – kitas pelnui“. Kas labiau įtakoja pardavimus: vieta ar inžinerija? Kiek investuoti į sklypą, o kiek į statybą? Ar tikrai žmonės jau pavargo nuo mažų butų ir dabar jau geriau 100 m2 kotedžas nei 35 m2 butas senamiestyje? „Sklypavimo“ aktualijos.

Birželio 1 d.:

Alternatyvos: sodybos ir būstai kurortuose / platformos. Pliusai, minusai, grąžos:

Kokią grąžą generuoja būstas kurortuose? Kuo skiriasi pirkėjai, kainos, poreikiai Palangoje, Druskininkuose, Birštone, Anykščiuose. Naujos kryptys – Svencelė ir pan. – tik sporto mėgėjams? Koks užimtumas kurortuose? Kiek laiko nuomojama? Ar likvidus turtas? Kiek galvos skausmo kelia administravimas? Sodybos - žmonės per karantiną pradėjo pirkti sodybas – kokie pagrindiniai poreikiai? Kaip išsirikti gerą sodybą? Ko nori sodybų gyventojas? Sodyba už 20.000 eurų – ar gera investicija? Ar įmanoma uždirbti sodybas nuomojant?

Birželio 3 d.:

Nuoma, nuomos grąža, administravimas:

Kaip dabar užsitikrinti pajamingumą iš nuomos? Reali situacija – kokios dabar iš tiesų yra nuomos kainos ir grąža. Ilgalaikė / trumpalaikė nuoma. Kas generuoja grąžą? Geriau pirkti didelį brangų ar du pigesnius? Kaip dažnai reikia remontuoti butus nuomai? Kas yra nuomos administravimas ir kam jo reikia? Kas yra Coliving ir kuo tai skiriasi nuo bendrabučio? Kokios nuomos perspektyvos, jeigu kas trečias butas perkamas nuomai? Realios patirtys ir pasidalinimai.


Daugiau informacijos - Investuok.eu

Bilietai - Spausti čia

34 views0 comments

Recent Posts

See All